.

Agencja Reklamowa

SATOO.PL

782 57 57 80

kontakt@satoo.pl

Icon Facebook

Agencja Reklamowa

SATOO.PL  2018-2021

tel: +48 782 57 57 80 

| kontakt@satoo.pl |

NIP: 5542787921

Tanie wizytówki online

Ulotki promocyjne

Roll up reklamowy

Regulamin

Polityka prywatności

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szybki kontakt:

     kontakt@satoo.pl

       +48 782 57 57 80

Icon Facebook

Drukarnia internetowa CentrumWydruku - Twoja drukarnia online do zadań specjalnych


Nawet najlepszy produkt potrzebuje skutecznej, przemawiającej do odbiorcy reklamy. Historia zna przykłady setek genialnych wynalazców i opracowanych przez nich urządzeń, które – choć przełomowe – na szersze uznanie musiały czekać długie lata tylko dlatego, że nikt nie potrafił ich odpowiednio „sprzedać”. Co ważne nie ma przy tym znaczenia, czy próbujemy dotrzeć do przeciętnego człowieka, czy prezesa jednej z największych globalnych marek – jeżeli chcesz wzbudzić zainteresowanie, musisz zaprezentować swoje argumenty w taki sposób, aby druga strona błyskawicznie zrozumiała i utożsamiała się z Twoją wizją.


Wizytówka czy ulotka - liczy się pierwsze wrażenie
Mechanizm opisywanego zjawiska jest bardzo podobny do „pierwszego wrażenia” jakie znamy z nawiązywania relacji międzyludzkich. Poznając kogoś nowego mamy tylko kilkanaście sekund na „sprzedanie się”. Tych kilkanaście sekund w dużej mierze decyduje o tym, w jaki sposób zostaniemy odebrani np. w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie zejdą na dalszy plan, jeżeli zamiast schludnej marynarki założysz poplamioną koszulkę. Dlatego tak ważna jest wizytówka, zarówno projekt, jakość druku, jak i podłoże na którym została wykonana.


Spójny przekaz reklamowy, poprzez odpowiednie materiały reklamowe
Odpowiednikiem przytoczonej w powyższym przykładzie komisji rekrutacyjnej na wolnym rynku jest grupa docelowa, do której kierujesz swoją ofertę – jeżeli nie uda Ci się zbudować wizerunku godnego zaufania profesjonalisty, nie będzie miało większego znaczenia jak innowacyjne są produkty lub usługi jakie możesz zaoferować klientom: przegrasz z konkurencją potrafiącą skuteczniej przekonać do siebie konsumentów.

 Chociaż obecnie w działaniach promocyjnych kluczową rolę odgrywa internet, klasyczne materiały drukowane – począwszy od ulotek, a na banerach kończąc – mogą stanowić jego doskonałe uzupełnienie. Na tym polu możemy Ci pomóc, dzieląc się swoim doświadczeniem, szerokim zakresem dostosowanych do indywidualnych potrzeb usług oraz wiedzą - dzięki nam konkretne zalety swojego pomysłu przedstawisz potencjalnym kontrahentom w optymalnej, atrakcyjnej wizualnie i łatwej do zapamiętania formie.

Jako drukarnia internetowa możemy zaproponować atrakcyjne ceny, przy jednoczesnym zachowaniu bezkompromisowej jakości oferowanych usług i produktów. Dostosowując się do wyzwań stawianych przez nowoczesny marketing umożliwiamy Klientom, swobodne kreowanie indywidualnych projektów lub modyfikowanie już istniejących. Nasz kreator online umożliwi Państwu wstępne przygotowanie własnej koncepcji oraz uzyskanie orientacyjnej wyceny, np. wizytówki online.Szeroka oferta materiałów reklamowych w zasięgu rękiSpecjalizujemy się w wydrukach reklamowych, jednak nasza oferta obejmuje nie tylko drukowanie ulotek reklamowych. Świadczymy również usługi w zakresie tworzenia wizytówek, teczek ofertowych, roll-up'ów, plakatów, banerów reklamowych, notesów, naklejek, balonów i papieru firmowego – słowem wszystkich narzędzi niezbędnych do prowadzenia nowoczesnych, skutecznych działań promocyjnych. CentrumWydruku - drukarnia internetowa 24/7Nasza drukarnia internetowa działa na terenie całego kraju, oferując druk 24h. Na tle konkurencji wyróżniamy się elastycznym podejściem do potrzeb klienta, co pozwala na zaproponowanie atrakcyjnych warunków współpracy zarówno w przypadku druku nisko, jak i wysokonakładowego. Priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji ze świadczonych usług, dlatego pracujemy na najnowocześniejszym dostępnym sprzęcie, gwarantującym najwyższą jakość wydruku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zapewniamy dostawę zrealizowanego zamówienia do dowolnego miejsca w Polsce, biorąc na siebie pokrycie związanych z nią kosztów.