.

Agencja Reklamowa

SATOO.PL

782 57 57 80

kontakt@satoo.pl

Icon Facebook

Agencja Reklamowa

SATOO.PL  2018-2021

tel: +48 782 57 57 80 

| kontakt@satoo.pl |

NIP: 5542787921

Tanie wizytówki online

Ulotki promocyjne

Roll up reklamowy

Regulamin

Polityka prywatności

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szybki kontakt:

     kontakt@satoo.pl

       +48 782 57 57 80

Icon Facebook

Odzież reklamowa, katalogi online.

Wybierz odzież z katalogu, napisz do nas, prześlij swoje logo oraz informacje o ilości kolorach i co ma się znaleźć na wybranej przez Ciebie odzieży. Dobierzemy i wycenimy odpowiednie rozwiązanie.

 

W naszej ofercie różnego rodzaju odzież reklamowa, do szerokiego zastosowania.

Różne metody znakowania: sitodruk, DTG, flex, flock oraz haft komputerowy.

 

 

Dostępne katalogi odzieży reklamowej (kliknij w ikonę, by pobrać w katalog):

Porównanie dostępnych metod znakowania odzieży:

 

Sitodruk:

Sitodruk to metoda opłacalna dla większych nakładów (od 100 sztuk). Do tej metody przygotowywane są matryce (sita), dla każdego koloru wymagane jest przygotowanie osobnej matrycy. Dlatego koszt sit rozkłada się najlepiej przy większych nakładach. Nadruk tą metodą odznacza się dużą trwałością. Sitodruk można stosować zarówno na tkaninach bawełnianych, jak i poliestrowych.

 

Nadruk cyfrowy DTG:

Metoda znakowania, dla małych i średnich nakładów. Dobrze sprawdza się przy skomplikowanych wielokolorowych projektach, dobrze oddaje głębie kolorów i przejścia tonalne. Nadruki pełnokolorowe (full color). Najlepiej sprawdza się na odzieży bawełnianej, z niską domieszką poliestru.

Folia Flex: Folia jest wycinana przy pomocy plotera i wygrzewana w materiał, przy pomocy prasy grzewczej. Metoda dobra dla grafik i logotypów nieskomplikowanych. Można realizować takie znakowanie już od jednej sztuki. Folie występują w wielu kolorach oraz efektach np. złoty, srebrny, brokatowy, odblaskowy (pożądany w odzieży sportowej i specjalnej), neonowy. Można stosować na różnych rodzajach materiałów. Należy prać w niskich temperaturach, na lewej stronie.

 

Folia Flock:

Proces bliźniaczo podobny, jak dla folii Flex. Znakowanie przy pomocy folii strukturalnej Flock (zamszowa), doskonała dla jednobarwnych nieskomplikowanych grafik. Jest bogata kolorystyka folii do wyboru. Idealna do każdego rodzaju materiału. Folia wycinana jest ploterowo, a następnie nanoszona jest na wybrany materiał. Odzież należy prać na lewej stronie w niskiej temperaturze.

 

Haft Komputerowy:

Haft komputerowy metoda znakowania przy pomocy nici, logo lub grafika wyszywana jest przy pomocy hafciarki. Idealna metoda dla odzieży grubszej (gramatura minimum 200g). Haft może być wykonany na kurtkach, polarach, często stosowany jest także dla odzieży pranej w wysokich temperaturach np. odzież medyczna.